X

DYSTRYBUTOR

Firma Alkor powstała w 1990 roku. Przedmiotem jej działalności jest dystrybucja zegarków dwóch marek: szwajcarskiej – Adriatica i inspirowanego niemiecką precyzją – Pierre’a Ricaud.
W proponowanych kolekcjach damskie zegarki charakteryzują się elegancją i modnym wzornictwem stanowiącym doskonałe uzupełnienie stroju każdej kobiety.
Natomiast wśród zegarków dedykowanych mężczyznom, można znaleźć zarówno klasyczne modele, ale również takie, które podkreślają sportowy design i są skierowane do osób ceniących indywidualny styl.

Dla naszej firmy niezwykle ważne jest, aby oferowane produkty charakteryzowało precyzyjne wykonanie oraz nadążanie za szybko zmieniającymi się trendami w modzie. Obie marki : Adriatica i Pierre Ricaud doskonale się pod tym względem sprawdzają.

Proponujemy Państwu wykorzystanie zegarków jako nagród i wyróżnień dla pracowników oraz jako eleganckiego artykułu promocyjnego. Oferujemy możliwość zindywidualizowania zamówienia poprzez wykonanie dowolnych nadruków na tarczach i grawerki na deklach.

Głównym celem firmy jest sprostanie oczekiwaniom naszych klientów, dlatego oferowane przez Alkor zegarki łączą w sobie najwyższą jakość, staranne wykonanie oraz najmodniejsze wzornictwo.